Dėl prasto vaizdo – 2 milijardai nuostolių
Nesvarbu, kad jūsų teikiami produktai ar paslaugos yra geriausi pasaulyje. Jei verslo išorė labiau primena rūsį nei podiumą, apie ilgas klientų eiles galite pamiršti. Kiek investuosite į vaizdinį verslo pristatymą, taip į jus žvelgs potencialūs klientai ir partneriai. Į kokybišką, gerai parengtą vaizdo klipą dėmesį atkreips kiekvienas žmogus.
Kokia išorė – toks ir vidus?
Dėl neprofesionalaus vaizdinio įmonės pristatymo jūs prarandate potencialius klientus. Dažnas vadovaujasi logika, kad esant atgrasiai išorei – visa kita taip pat nemalonu. Žmonės neturi nei laiko, nei noro gilintis į tai, kas jiems nepatrauklu.
Interneto vaizdo įrašų tyrimų kompanijos „Conviva“ duomenimis, 2012 metais dėl prastos vaizdinės ir techninės kokybės, įmonės prarado papildomus 2,16 mlrd. dolerių. Spėjama, jog 2017 metais suma pakils iki 20 mlrd.
Pažvelkite į skirtumą patys.
Abiejuose paveikslėliuose detalės matomos pakankamai aiškiai, tačiau žvelgiant į SD pusę norisi užsidėti akinius.
Matydami nekokybišką vaizdą klientai galvoja, jog jūs – ne profesionalų, o pradedančiųjų įmonė. Kodėl klientas turėtų žiūrėti tokios kokybės vaizdo įrašą?
Kokybės reikšmė kliento akims
Vaizdo turinys yra labai svarbus, tačiau be geros kokybės jūs prarandate svarbiausią dalyką – pasitikėjimą. Jei jums nerūpi verslo įvaizdis, kodėl žmogus turėtų tikėti, kad jūs rimta įmonė?
Norite, kad jūsų reklama atrodytų taip?
Jei žiūrėjote klipą ir nenorėtumėte jo pažiūrėti antrą kartą, tai nebuvo verta jūsų dėmesio. Profesionalas visuomet sukurs kokybišką, dėmesį patraukiantį bei puikiai įmonę reprezentuojantį produktą.
Įsivaizduokite, kad klipą internete per mėnesį pažiūri trisdešimt žmonių. Iš jų 21 proc. nusiperka pristatomą produktą, o tai – jau šeši nauji pirkėjai. Kiekviena įmonė nori padaryti klientui įspūdį. Tačiau kaip tai padarysite Jūs, jei vaizdo įrašas primena pigų filmą?
Verta žinoti
- Iki 1995 m. žodis televizija buvo siejamas tik su 480i arba 576i (PAL) raiška – pagrindiniais standartinės raiškos rėžimais, skirtais transliuoti televizijos kanalus.
- Standartinės raiškos (SD) televizijos signalas formuojamas 720 x 576 taškų raiška, o aukštos (Full HD) – 1920 x 1080.
- SD turi 400 tūkst. vaizdo elementų, o Full HD 2,07 milijono – žiūrint Full HD vaizdas atrodo penkis kartus geriau, realiau, yra ryškesnis ir malonesnis.